Photo Comics Free

Ücretsiz Komik Fotolar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1,3 MB
  • Version 2.768.PCG
  • Dil İngilizce
  • Firma keyspice
Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Photo Comics Free  uygulaması sayesinde fotoğraflarınız üzerinde kolay bir şekilde düzenlemeler yapabilir ve fotoğraflarınıza komik hale getirebilirsiniz. 

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Photo Comics Free  uygulaması sayesinde fotoğraflarınız üzerinde kolay bir şekilde düzenlemeler yapabilir ve fotoğraflarınıza komik hale getirebilirsiniz. Fotoğraflarınız ve selfielerinizde olağanüstü kolajlar oluşturmak için Photo Comics hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. 

Resimlerinize komik ve biraz ürpertici çıkartmalar ekleyerek yada onları klasik çizgi roman karakterlerine  benzeterek farklı komik resimler koleksiyonu oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu resimleri  Twitter, Instagram ve Facebook gibi sosyal ağlarda arkadaşlarınız ile paylaşabilir, kahkahalar eşliğinde neşeli dakikalar geçirebilirsiniz.

Süperman, yumruklar, klasik çizgi roman karakterleri , gök gürültüleri  gibi mevcut çıkartma listelerini kullanarak fotoğraflarınızı çok komik hale getirebilirsiniz. Ayrıca görüntüden çıkartmalar kaldırmak veya ekranda çevirmek için silgi kullanma seçeneği vardır. 

 

Daha Fazla Göster
Photo Comics Free indir